Na stare lata
pójdę do dzieci

Spektakl interaktywny
Publiczność ma wpływ na losy bohaterów!

Weź udział w spektaklu, w którym możesz wpłynąć na bieg opowiadanej historii!

Zapraszamy na spektakl realizowany w popularnej na świecie formule teatru forum. Dzięki wskazówkom udzielanym przez widzów każde spotkanie z bohaterami kończy się inaczej. Wpłyń na ich losy i zmień bieg wydarzeń. Odkryj z nami magię teatru zaangażowanego!

O spektaklu

Poruszająca, niepozbawiona humoru opowieść o skomplikowanych relacjach rodzinnych.

Trzydziestodwuletnia Kornelia stara się unikać swojego ojca. Nie, nie był tyranem. Po prostu przez większość czasu źle się przy nim czuła. A już szczególnie w towarzystwie ubóstwianej przez niego jej siostry, Reginy. Tak było od dzieciństwa aż do teraz.

Kornelia nie musiałaby się nad tym zastanawiać, gdyby nie 60-te urodziny ojca. Wtedy właśnie sprawy zdecydowanie się komplikują, a bohaterka staje przed trudnym dla siebie wyborem.

Do jakich zbrodni jesteśmy zdolni wobec siebie, by sprostać oczekiwaniom społecznym? Co nas czeka w odpowiedzi za niesienie pomocy? Jakie koszty emocjonalne, relacyjne i zawodowe będziemy musieli ponieść? Jak poradzimy sobie z ciągłymi poradami, oceną, a nawet krytyką? Czym będzie realne wsparcie w takiej sytuacji?

Widzowie uzyskają odpowiedzi na te pytania w rozmowie z bohaterami w drugiej części wieczoru. Dzięki temu będą mieli szansę pokierować Kornelią, pomóc jej w momentach, które ją przerosły. Pomoże im w tym czuwający nad wszystkim Joker – będziecie mogli zadać pytania bohaterom i podzielić się swoim doświadczeniem, a nawet wejść na scenę – jak to w spektaklu granym metodą teatru forum! Dzięki aktywnemu uczestnictwu widzów, wieczór zyska nowy wymiar – stanie się dialogiem o relacjach rodzinnych, ich sile i obciążeniach. W końcu opowiadamy o tym, co nas dotyka.

Bywa zabawnie, bywa wzruszająco, zawsze jest ekscytująco.

*Historia inspirowana “Królem Learem” W. Szekspira i doświadczeniami twórców.

No Content Available
10/10
Świetny spektakl. Zaskoczyło mnie zaangażowanie publiczności. Nie widziałam wcześniej czegoś takiego. Byliśmy na spektaklach improwizowanych, ale tutaj przeżyliśmy coś z pogranicza teatru, rozrywki i czegoś z elementem "wspólnoty" z innymi ludźmi. Miłe, wyjątkowe doświadczenie. Polecam.
na.....@gm...il.com
24 kwietnia 2022
10/10
Ciężko określić co maja smaczniejsze. Kawę czy sztukę...
Paweł Poniatowski
23 kwietnia 2022
10/10
Świetne miejsce, wspaniali, teatralni ludzie, ciekawy repertuar. Polecam z całego teatralnego serca!!!!
Ewa Rączy