PRZYPADKI WARSZAWSKIEGO AMANTA

O spektaklu

Czy zastanawiałeś się jakie to uczucie, kiedy większość znajomych dawno się ustatkowała, a Ty na największe zmiany decydujesz się dopiero po 30-tce? Bohater najnowszego spektaklu TEATRU XL “Przypadki Warszawskiego Amanta” jest właśnie w takiej sytuacji. Postanawia na nowo zdefiniować własne szczęście i odnaleźć je w swoim rodzinnym mieście – Warszawie.

Jak chce tego dokonać? Rzuca pracę w dużej korporacji i zainspirowany technikami work-life-balance postanawia rozwijać się duchowo i zrealizować marzenie o napisaniu powieści. Tylko skąd czerpać inspirację? Między medytacją a modlitwą znajduje czas na chodzenie po warszawskich klubach i kawiarniach, rozważa udział w ceremonii ayahuasci, ćwiczy jogę, a przy tym wszystkim… musi przecież za coś żyć! W jego świecie nie ma miejsca na żadne kobiety.
Jaki zatem z niego amant?
A jednak…

Monodram inspirowany twórczością Charlesa Bukowskiego, rysunkami Lengrena i współczesnym życiem w Warszawie.
One-man-show z całą galerią postaci, muzyką na żywo i topowymi miejscami na mapie stolicy. Nie zabraknie kobiecej charyzmy, śmiechu, łez… To po prostu trzeba zobaczyć!

Czas trwania: 75 minut

Monodram został wyróżniony udziałem na Festiwalu „Strzała Północy 2021” w Koszalinie.

10/10
Fantastyczne doznania kulturalne, mistrzostwo aktorskie Grzegorza Jarka sprawiają, że widz chłonie wszystko z zapartym tchem. Polecam.
do.....@gm...il.com
15 listopada 2021
10/10
Bardzo dobry spektakl. Podziw dla aktora, który udźwignął kilka ról na swych barkach. Dobra, mądra historia, która może się zdarzyć każdemu z nas. Nawet gdy się nie zdarzy, daje do myślenia o współczesnym świecie.
ja.....@gm...il.com
8 listopada 2021
10/10
Wspaniały spektakl! Przepełniony humorem, skłaniający do refleksji 🙂 Znakomita gra aktorska Grzegorza Jarka i wspaniały debiut Diany Karamon jako reżyserki monodramu. Polecam wszystkim.
gr.....@ho...il.com
16 października 2021