PRZESŁUCHANIE DO NAJSTARSZEJ GRUPY OGNISKA TEATRALNEGO XS W XL TEATR 2019/2020

CO? Przesłuchanie kandydatów do najstarszej grupy –  sezon 2019/2020 Ogniska Teatralnego dla Dzieci i Młodzieży XS w XL Teatr. 

DLA KOGO? Dla prawdziwych pasjonatów w wieku 12-15 lat, którzy pragną rozwijać swoje zainteresowania i umiejętności związane z aktorstwem i teatrem oraz chcą znaleźć grupę, z którą będą mogli wspólnie tworzyć.

 

KIEDY? Przesłuchania odbędą się 28-29 września 2019 od godziny 10:00
Zajęcia zaczynają się od 6 października 2019. 

Zajęcia będą odbywać się w każdą niedzielę w godzinach 10:00-14:00.


Minimalna liczba wybranych uczestników dla utworzenia grupy- 10 osób.

 

JAK? Kandydaturę należy zgłosić do 27 września na adres: warsztaty@tumiwolno.pl

Wybrane osoby zaprosimy na przesłuchanie. 

 

GDZIE? Zajęcia odbywają się przy Teatrze XL – TU MI WOLNO plac Hallera 5 lok.10a

więcej na : teatrxl.com

 

CENA? 450 zł/miesiąc 

Przy zgłoszeniu do  6 września 2019r. 30 % zniżki (360 zł/miesiąc)

 

DRODZY!!

Z przyjemnością informujemy, że 6 października 2019 roku wybrani do najstarszej grupy kandydaci rozpoczną 6 sezon działalności Ogniska Teatralnego dla Dzieci i Młodzieży XS w XL Teatr.

 

Parę słów o Ognisku

 

XS TO NASZA DUMA.
Ognisko Teatralne Dzieci i Młodzieży XS w XL działa przy TEATR XL od lipca 2014 roku. Pracujemy nad wszechstronnym rozwojem dzieci i młodzieży oraz ich wychowaniem przy wykorzystaniu metod teatralnych. Zdajemy sobie sprawę, że wśród uczestników grup są zarówno przyszli artyści, jak i managerowie kultury, dziennikarze, adwokaci… Naszym celem jest więc, aby bez względu na wybrany przez ich zawód odważnie i z wyobraźnią kreowali rzeczywistość wokół siebie.

 

XS TO KREATYWNA TWÓRCZOŚĆ
Wśród Wychowanków Ogniska, pielęgnujemy indywidualność, rozwijamy umiejętności artystyczne i społeczne. Przygotowujemy do odbioru i tworzenia Sztuki. Dbamy o wiedzę uczestników, ich wytrwałość w dążeniu do celu, pracowitość, odpowiedzialność za siebie i innych. Pilnujemy, by wzrastali jako ludzie, świadomi swoich możliwości. Wierzymy, że wypracowana w Ognisku pewność siebie nie pozwoli w przyszłości zachwiać ich poczucia wartości. 

 

XS TO WYDARZENIA Z TEATRALNYM ROZMACHEM W każdym roku przygotowujemy naszych wychowanków do spektaklu kończącego rok wspólnej nauki: otwartego egzaminu z publicznością, animacji mieszkańców Warszawy w terenie, na przykład poprzez gry terenowe i performensy. Dbałość o rozmach i szczegóły w przygotowaniu wydarzeń OGNISKA nie różnią się niczym od poziomu wydarzeń teatralnych w zawodowych teatrach.

 

TU MI WOLNO
Jest nowym miejscem na kulturalnej mapie Warszawy, a równocześnie wyczekiwanym domem dla Teatru XL. To właśnie tutaj WOLNO dobrze zjeść, odpocząć, porozmawiać, zaczytać się w specjalistycznej lekturze oraz oddać się sztuce. Przede wszystkim jednak – wolno Ci poczuć się tutaj dobrze!

Tu mi wolno jest przestrzenią, w której zaspokoisz wszelkie potrzeby – od tych podstawowych, do tych wygórowanych. O naszym miejscu można powiedzieć także Tu mi wolno…płynie czas, bo tworzymy tę przestrzeń z myślą o swobodzie i nieśpiesznym oddawaniu się przyjemnościom. Jedynym wyjątkiem od powolności może być tylko pośpieszny krok w stronę naszego lokalu.  

Czym jest więc TU MI WOLNO?To połączenie kawiarni, w której dobrze zjesz i wypijesz Hallerną kawę, księgarni, w której pogłębisz wiedzę łączącą terapię ze sztuką,  oraz przestrzeni teatralno-warsztatowej, w której doświadczysz sztuki na własnej skórze.