OGNISKO TEATRALNE dla dzieci i młodzieży XS W XL Teatr

 

ZAPISY 2021/2022!!! OGNISKO TEATRALNE dla dzieci i młodzieży XS w XL TEATR

DRODZY!

Z przyjemnością informujemy, że we wrześniu rozpoczniemy 7 sezon działalności Ogniska Teatralnego dla Dzieci i Młodzieży XS w XL Teatr.

Parę słów o Ognisku

XS TO NASZA DUMA.
Ognisko Teatralne Dzieci i Młodzieży XS w XL działa przy TEATR XL od lipca 2014 roku. Pracujemy nad wszechstronnym rozwojem dzieci i młodzieży oraz ich wychowaniem przy wykorzystaniu metod teatralnych. Zdajemy sobie sprawę, że wśród uczestników grup są zarówno przyszli artyści, jak i managerowie kultury, dziennikarze, adwokaci… Naszym celem jest więc, aby bez względu na wybrany przez ich zawód odważnie i z wyobraźnią kreowali rzeczywistość wokół siebie.

XS TO KREATYWNA TWÓRCZOŚĆ
Wśród Wychowanków Ogniska, pielęgnujemy indywidualność, rozwijamy umiejętności artystyczne i społeczne. Przygotowujemy do odbioru i tworzenia Sztuki. Dbamy o wiedzę uczestników, ich wytrwałość w dążeniu do celu, pracowitość, odpowiedzialność za siebie i innych. Pilnujemy, by wzrastali jako ludzie, świadomi swoich możliwości. Wierzymy, że wypracowana w Ognisku pewność siebie nie pozwoli w przyszłości zachwiać ich poczucia wartości.

XS TO WYDARZENIA Z TEATRALNYM ROZMACHEM W każdym roku przygotowujemy naszych wychowanków do spektaklu kończącego rok wspólnej nauki: otwartego egzaminu z publicznością, animacji mieszkańców Warszawy w terenie, na przykład poprzez gry terenowe i performensy. Dbałość o rozmach i szczegóły w przygotowaniu wydarzeń OGNISKA nie różnią się niczym od poziomu wydarzeń teatralnych w zawodowych teatrach.

 

 

ZAPISY DO GRUP JUŻ TRWAJĄ!

ZGŁOSZENIA PROSIMY KIEROWAĆ na adres: warsztaty@tumiwolno.pl

 

*O przyjęciach będzie decydowała kolejność zgłoszeń lub wyniki przesłuchania w przypadku starszych grup.