Fotorelacja z Rodzinnej Zimowej Gry Miejskiej nad Wisłą Ogniska Teatralnego dla dzieci i młodzieży XS w XL Teatr 8 grudnia 2018r.

WCZESNĄ ZIMĄ, kiedy w powietrzu czujemy klimat nadchodzących świąt, świat zaczyna pięknieć. Wizja spotkania ze Świętym Mikołajem, nadzieja by nas odwiedził, historie o cudach i zwierzętach, które przemawiają ludzkim głosem, spotkania rodzinne. Jednym słowem MAGIA- dotyka nas Wszystkich, nawet jak już dawno dorośliśmy, nawet jeśli nie dowierzamy. W końcu, to My sami, możemy sprawić by świat stał się lepszy. Niemniej dla potwierdzenia tego, że Ogniska Teatralnego dla dzieci i młodzieży XS w XL Teatr.
Niektóre z nich są znane, o innych usłyszeliście po raz pierwszy. Ich obecność sięga głęboko, głęboko w wierzenia około świąteczne różnorodnej i bogatej w tradycje Europy.
Uwaga! Nie wszystkie napotkane postaci były miłe i urocze jak Święty Mikołaj, ale każda z nich chętnie pokierowała Was dalej, obdarowując wskazówkami, gdy udowodniliście, że wspólnie potraficie zrealizować nawet najtrudniejsze wyzwania, wspierać się i troszczyć o siebie.\

Photo: Norbert Nrb Gwiździński

>>OBEJRZYJ TAKŻE FOTORELACJE Z JESIENNEJ GRY 28.10.2018<<

 

 

 

 

 

fot.