BEZPŁATNE WARSZTATY W Teatrze XL pt. ” Jak się prezentować by pracować” z okazji Światowego Dnia Walki z Bezrobociem 11 kwietnia 2015r.

            Zapraszamy wszystkich, których w najbliższym czasie czeka rozmowa kwalifikacyjna i ubieganie się o pracę. Nasi aktorzy pomogą podwyższyć Wasze kwalifikacje zawodowe, poczuć pewność siebie i obniżyć stres wynikający z konieczności przechodzenia przez rekrutację. Bądź z nami 11.04.15r. g. 11.00 Teatr XL na Stadionie Narodowym w Warszawie.  Zgłoszenia na warsztaty wraz z CV wyślijcie na adres:  rezerwacje.teatrxl@gmail.com

            TEATR XL na Stadionie Narodowym w Warszawie od poczatku swojej działalnosci zwraca uwagę na potrzeby swoich widzów. Świadczy o tym repertuar teatru, który mówi o rzeczach aktualnych i istotnych dla współczesnego widzą jak i tematyka warsztatów podczas których wykorzystujemy wiedzę i zdradzamy tajniki aktorskiego treningu- tym razem w walce z bezrobociem. 11 kwietnia  z okazji  Światowego Dnia Walki z Bezrobociem w godzinach  11-13, poprowadzimy bezpłatny warsztat „jak się prezentować by pracować”. Na warsztacie, wybrane na podstawie zgłoszeń osoby, poznają zasady autoprezentacji, które skutecznie ułatwią im przejście przez rozmowy kwalifikacyjne.

 

            O godz. 19:00 odbędzie się spektakl JA. SZCZELNIE OTWARTY w reżyserii  SylwI Kalisz.
Pełna dowcipu ale i sarkazmu historia Marcina, któremu problem bezrobocia również nie jest obcy.

Zapraszamy!

 

IMG_8888

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Teatr XL na Stadionie Narodowym

w Warszawie

Al. Ks. J. Poniatowskiego 1
BRAMA 6 – Auta osobowe
BRAMA 5 – Wejście VIP pieszo/TAXI

PARKING – piętro -3

 

Rezerwacje biletów na spektakl: rezerwacje.teatrxl@gmail.com
bilety: www.ebilet.pl
kasa biletowa: 511 228 157 (otwarta na godzinę przed spektaklem)

Ceny biletów: I rząd 80 zł

II-IV rząd 60zł/ 40 zł

Dodaj komentarz