Wesprzyj Budowę Sceny Teatru XL

banercegielka5

 

Teatr XL buduje swoją scenę!

Teatr XL Scena Otwarta Państwowego Muzeum Etnograficznego- to nowa przestrzeń artystyczna w samym Centrum Warszawy, będąca jednocześnie modnym miejscem spotkań Warszawiaków,  gdzie od Października 2013 r. prezentuje swój stały Repertuar.

Scena już powstała i działa, sukcesywnie dodając nowe spektakle. Jednak to dopiero początek… Planujemy zmiany i inwestycje. 

Chcemy stworzyć przestrzeń, w której nasi widzowie będą się czuli wyjątkowo. Miejsce, która nie kojarzy się z zakurzonymi starymi salami teatralnymi ale interesującym punktem spotkań idących z duchem czasu ludzi. Zaprojektowana wg najnowszych trendów przestrzeń, będzie przyciągać ludzi nie tylko przy okazji kulturalnych wydarzeń ale i na co dzień by spędzić wolny czas w niebanalnym otoczeniu. 

 

Serdecznie dziękujemy dotychczasowym darczyńcom, którzy przyczynili się do pierwszych inwestycji w Teatrze XL Sceny Otwartej Państwowego Muzeum Etnograficznego w Warszawie!

Zapraszamy Państwa do wsparcia nas w tworzeniu modnego i atrakcyjnego miejsca na Kulturalnej mapie Warszawy.

Miłośników Teatru XL chcących wesprzeć naszą inicjatywę  zapraszamy do przekazania dobrowolnej CEGIEŁKI przesyłając ją na konto bankowe:

 

Stowarzyszenia Międzynarodowych Inicjatyw Artystycznych EduTeArt

31 1750 0012 0000 0000 2085 7552

Ul. Jeździecka 21e m 9

05-077 Warszawa

z dopiskiem: Budujemy Scenę TEATRU XL

DZIĘKUJEMY!!!

 

 

W poniższej galerii można obejrzeć zdjęcia  Projektu 3D planowanej przez nas inwestycji. 

 

 

Dodaj komentarz